2 Kişi Online

Ruyapanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

Ruyapanel

Ruyapanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

asdasd

Siteye Giriş Yaptı

 • ASTRAL SEYEHAT TEKNİKLERİ

  ASTRAL SEYEHAT TEKNİKLERİ

  Bu teknige başlamadan önce odanız kıyafetleriniz sizi sıkmamalı odanıza aniden biri girip konsantrazyonunuzu bozmamalıdır bu sizi başarısızlıga götürür. Bu işlemi yapmadan önce çevrenizdekileri uyarın kapınıza girmemesine dair bir not bırakın ve başlamaya hazırsınız. 

   

  Sırtüstü yatağa uzanıp gözlerinizi kapatın. Gitmek istediginiz yerden ve bedeninizin bedeninizi terk edeceğinizden başka hiçbirşey düşüncenize girmesine izin vermeyin. Burada konsantrasyon çok önemlidir.Düşünceleriniz gittikçe sakinleşecek... Sizi çevreleyen her şeyi unutun ve kendinizi serbest bırakın..

   

  Nefes alma ve Gevşeme egzersizlerini kusursuz uygulayın. Bu andan itibaren, yatagınızın hafifçe öne arkanya sallandıgını düşünün...Bu sallanmayı çok kolaylıkla hissedeceksiniz.Çünkü gevşeme hali içerisinde bulunuyorsunuz...

  Bedeniniz içerisindeki astral bedeniniz bedeninizin içinden adeta kayıp gitmek üzere oldugunu farkediyorsunuz..

  Sallamayı sürdürün...Her an astral bedeniniz bedeninizden çıkıp gitmek üzere oldugunu düşünün.Arkadan öne,önden arkaya sallanırken sallanmanın verdigi gevşemeyi iyice hissedin... Kendi kendinize vereceginiz telkinlerle içinde bulundugunuz durumu rahatlıkla yönlendirebilirsiniz.Ne isterseniz ve neyi düşünürseniz o gerçekleşecek.. Bunu kendi kendinize içinizden telkin edin:

   

  ''Sallanmalar artıyor...Gevşiyorm..Bedenimi terk etmek üzereyim...Akışkan bir sıvı gibi astral bedenim vücudumu terk etmek üzere...''

   

  kesinlikle bunun ruhun bedenden tamamen ayrıldıgı kavramında düşünmeyin sadece ruhun özel bir parçası bedenden ayrılır ona parapsikoloji derneginde astral beden adıda verilir.

  Daha sonra bedeninizin 1-2 metre yukarısında oldugunuzu düşünün...Bedeninizden 1-2 metre kadar yüksekte bir nokta üzerinde konsantre olun. Sadece bunu düşünün... Kendinizi orada hissedin... Bu düşünceyi kuvvetle arzu edin yalnız beyninize aşırı yüklenmezin bedeniniz yoruldugunda başarıya yaklaştıgınızın bir işaretidir eğer kendinizi halsiz hissederseniz vücudunuza fazla yüklenmeden işlemi bitirin yalnız bu işlemi bitiremedim başaramadım düşüncesine kapılmayın bu halsizlik ve agrı başarıya yaklaşma belirtileridir ancak ilk günden vücudunuzu yormak sizin açınızdan hiç iyi olmaz... Arzunuz kuvvetli olması çok önemlidir.Arzu ani ve kısa süreli olmalıdır. İyice gevşemiş bir haldesiniz... Kendinizi bedeninizin dışında düşünün... Buna yogun bir şekılde ama kendinizi asla zorlamayacak şekilde konsantre olun... Sallamalar arttıkça kendinizi bir anda orada olacagınızı düşünün... Tekrar yogun olarak arzunuzu kısa süreli bir darbe gibi tekrarlayın... Sallamayı izleyin ve bu sallamaları, kendinizi ileriye dogru son bir hareketle bedeninizden fırlatana kadar devam edin. Her an bir bulut gibi bedeninizden yukarıya dogru yükselebileceginizin bilincinde olun... Bir anda vücudunuzun hafifleşerek sanki deniz üzerinde yatarmışcasına dalgalanmaya başladıgını ve yavaş yavaş yükselmeye başladıgını hissedeceksiniz. Sadece ama sadece bu düşünceye konsantre olun. Eger yeteri kadar gevşeme haline geçtiyseniz ve yeterince konsantrasyonunuzu verdiginiz telkinlere yöneltebilirseniz, böyle bir tecrübeyle çok kolaylıkla karşılaşırsınız. Önce bedeninizin adeta bir balon gibi şiştigini hissedeceksiniz. Bedeninizin bir balon gibi şişmeye başladıgnı imaje edebilirsiniz. Birden vücudunuzda seyirmeler, kulagınızda çınlamalar başlayacaktır. Bundan korkmayın. Bir balonun patlamasına benzer bir duyguya kapılabilirsiniz. Bunlar vücudunuzun terkedilme anında ortaya çıkan dogal gelişmelerdir. Evet artık yavaş yavaş bir kuş gibi havalandıgınzı hissedeceksiniz heyecanlanmayın gelişmeleri oluruna bırakın Düşüncelerinizi sadece bedeninizi terk etmeye odaklayın... Bu konsantrasyon sizi bedeninizden çekip alacaktır..

   

  Bedenime nasıl geri dönebilirim?

   

  Bedeninize geri dönmek çıkmaktan daha kolaydır korkmadan heyecanlanmadan bedeninize girdiginizi düşünün...

  Yazar : -invité.
  30 Tem Paz 17:56
  683 Görüntüleme


  Gönder


  POPÜLER YORUMLAR

  Ruya panel