2 Kişi Online

Ruyapanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

Ruyapanel

Ruyapanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

asdasd

Siteye Giriş Yaptı

 • Aura Güçlendirme

  Aura Güçlendirme

  1. Derin ve düzgün nefes alın.(Pratik süresince devam edin)

  2. Tüm vücudunuzu gevşetin.

  3. Yürürken dik, düzgün, sakin olun. kollarınızı gevşekçe iki yana bırakın. Otururken de omurganız dik olsun. Ayaklarınızı birbirine paralel yerleştiriniz. Elleriniz, avuç içleri aşağıya bakacak şekilde kalçalarda dursun. Ciddi bir sağlık sorununuz yoksa pratiklerinizde her zaman ayakta durmalısınız.

  4. Bedeninizi çevreleyen uzun, elips şeklinde, yoğun parlak mavi bir ışığı gözünüzün önüne getirin. Bu ışık vücudunuzun aşağı yukarı 25 santim ötesine ulaşır. Başınızın üstünde ve ayağınızın altında 40 santime kadar da uzanır. Ruhsal auranız bundan daha büyük bir alanı kaplar aslında. Üstelik genellikle gümüş renkli olarak canlandırılır ama korunma amacınıza uygun olarak mavi olması gerekir. Alanı neden mi küçülttük? İhtiyaç duyduğunuz koşulları yaratmak küçük alanda daha 

  kolaydır da ondan.

  5. Sizi tümüyle çevreleyen bu iyice belirlenmiş yoğun parlak mavi ışık alanını gözünüzün önüne getirdiniz mi? Tamam. Şimdi auranın en üst noktasından, başınızın biraz üstünde parlak beyaz bir ışık küresi hayal edin. Hayır, küre başınıza değmiyor.

  6. Dikkatiniz bu küre üzerine yoğunlaştırın. Böylece kor şeklinde yanan magnezyum gibi beyaz ve daha parlak hale gelir.Bunu yaparken yukarı bakmaya gerek yok, varlığını hissedin yeter. Bu imajı, "Yüksek Varlığınız"ın Işığını temsil etmek üzere yaratıyorsunuz. Bu ışık gerçekten de oradadır. Bu küreyi hayal ederken dokunmaya kalkmayın. Çünkü "Yüksek Varlığınız" ı bilinçli varlığınızla tespit etmiyorsunuz.

  7. Şu iki imajın farkında olun: Tümüyle içinde olduğunuz yoğun parlak mavi elips ve başınızın üstündeki beyaz küre... Onlar zaten varlar ama şimdi siz onlara konsantre olarak bu enerjilerin yoğunluğunu artırıyorsunuz.

  8. Beyaz küreyi sembol olarak gözünüzün önüne getiremeseniz bile, gerçek ilahi gücün bir parçasını temsil ettiğini kabul edin. Ve düşünebileceğeniz en yüksek pozitif enerjilerin zihninizde dolaşmasına izin verin. Bu pozitif düşünceler bırakın tüm benliğinizi sarsın...

  9. Hazır olduğunuzu hissettiğinizde göz kamaştırıcı yuvarlığın beyaz ışık saçtığını görün. Bu ışık, gümüş pırıltılarla doludur. Önce auranızı, sonra da canlı bir şekilde size doğru akarak tümüyle nüfuz eder.

  10. Şimdi auranızın dış kabuğu canlı ve parlak mavi elips şeklindeyken, içi canlı parıldayan beyaz ışıkla dolacak. 

  Konsantrasyonunuzu etkin bir şekilde sürdürebildiğiniz sürece bu vizyonu, yaşayan ve hareket eden bir gerçeklik olarak görün. Parlaklık sürekli etrafınızdadır ve size doğru akar. Her şeyin kaynağı olduğu için bitmez tükenmezdir. Auranızda sürekli dolaşır. Pırıltılıdır, sert ve keskin bir şekilde belirlenmiştir. "İlahi Güç" ün bu muhteşem belirtisinin ortasında çok mutlu bir şekilde kendinizin farkında olun!

  11. Auranız zaten varolduğunu ancak şimdi bunu güçlendirmek için özel bir çaba sarfettiğinizin bilincinde olun.

  Yazar : -invité.
  30 Tem Paz 17:58
  697 Görüntüleme


  Gönder


  POPÜLER YORUMLAR

  Ruya panel