2 Kişi Online

Ruyapanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

Ruyapanel

Ruyapanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

asdasd

Siteye Giriş Yaptı

 • Aura ve Çakra

  Auramız Atmosferi Değiştirebilir mi?

  Written on Temmuz 11, 2014 by BinbirHal in Aura ve Çakra, Parapsikoloji Genel, Soru-Cevap No Comments

  Auramız Atmosferi Değiştirebilir mi?

  Hiç kimse bir ada değildir. Auralarınız birbirinizin aurasına nüfuz eder. Huzur dolu ve bilge bir insanın odaya girmesi herkesi etkileyebilir. Müsaade ettiğiniz takdirde bunun tam tersi de mümkündür. Ancak yüksek frekanslar düşük frekansları dönüştürür.

  Çakralar Sıkışırsa Ne Yapılmalıdır?

  Written on Haziran 22, 2014 by BinbirHal in Aura ve Çakra, Parapsikoloji Genel, Soru-Cevap No Comments

  Çakralar Sıkışırsa Ne Yapılmalıdır?

  Düşünce ve inançların çakralarını stres altına soktuğu zaman çakraların tıkanır. Bu sebeple, çakralarının her birine sırayla olumlu sözler söyle, şarkı söyle ya da mırıldan ve monoton bir melodiyle bir şeyler söyle. Önden ve arkadan masaj yaparak sıkışmış çakrana enerji yollayabilirsin. Bütün bölgeye egzersiz yapman daha yararlı olur. Mesela, kafanı daireler halinde hareket etirerek boğaz çakranı serbest bırakabilirsin. Yoga, çakraları özgür bırakmak ve hizaya getirmek üzere tasarlandığı için bilhassa çok faydalıdır. O kadar ki, yoga yapanlar derin meditasyon alanına girebilirler.

  Çakralar Sıkışırsa Ne Olur?

  Written on Haziran 20, 2014 by BinbirHal in Aura ve Çakra, Parapsikoloji Genel, Soru-Cevap No Comments

  Çakralar Sıkışırsa Ne Olur?

  Enerjiniz sıkışıp kaldığında kendinizi şöyle hissedersiniz:

   

  Kök Çakra: çok endişeli olacaksınız ve sürekli olarak yaşam modunda kalacaksınız.

  Sakral Çakra: Cinsel ve duygusal olarak dengesiz olacaksınız.

  Karın Boşluğu Çakrası: Korku dolu ve endişeli olacaksınız.

  Kalp Çakrası: Sevmek  ve güvenmekten korkacaksınız.

  Boğaz Çakrası: Gerçekten ne hissettiğinizi veya gerçek anlamda neye inandığınızı anlatmaktan aciz kalacaksınız.

  Üçüncü Göz Çakrası: Önseziniz sınırlı olacaktır. Kilitlenip açık kalırsa, psişik etki ve ortamlara fazlasıyla duyarlı olursunuz.

  Taç Çakra: Taç çakranız açılmıyorsa, Yüksek benliğinizle irtibata geçemezsiniz.

  Aura Nedir? Auranın Amacı Nedir?

  Written on Haziran 20, 2014 by BinbirHal in Aura ve Çakra, Parapsikoloji Genel, Soru-Cevap No Comments

  Aura Nedir?

  Aura, her canlıyı çevreleyen, inanç, düşünce ve duygulardan oluşan renkli bir elektromanyetik alandır. Bir kaya, kristal, bitki veya ağaç saf bir ışık yayar. İnsanoğlunun ise duygusal, zihinsel ve ruhsal aurası vardır. Bu auralar görülmeyen şeyleri görebilen bir kimsenin görebileceği auralardır. Duygusal insanlar da elleriyle farklı katmanları hissedebilir.

   

  Auranın Amacı Nedir?

  İlk olarak, bilinçsiz olarak enerji alanlarınızı okuyan kimselere hakkınızda bilgi verir. İkinci olarak, içeri aldığınızda aura sizle diğer insan ve durumlar arasında koruma ve tampon vazifesi görür.

  Bir Kişinin Aurası Başka Bir Kişiyi Etkilermi?

  Written on Haziran 19, 2014 by BinbirHal in Aura ve Çakra, Parapsikoloji Genel, Soru-Cevap No Comments

  Bir Kişinin Aurası Başka Bir Kişiyi Etkilermi?

  Kesinlikle. Auranız ışık saçarsa ve güzel renklerle dolu ise diğerlerinin auralarını da aydınlatabilir. Eğer samimi, şefkatli ve sevgi dolu biriyseniz auranız yanınızdaki insanları sarmalayacak ve rahatlatacaktır ve bu, sizin isteğiniz dışında gerçekleşir. İyileştirici biriyseniz auranız iyileşmeye ihtiyaç duyan kişilere, bu insanlar yabancı bile olsalar, ulaşıp dokunacak ve onlara yardım edecektir. İyimser bir aura ümitsizliğe düşen insanların yüreklerindeki umut ateşini tutuşturacaktır.

  Cinsel Çakranın Dengesizliği Nasıl Düzeltilir?

  Written on Haziran 4, 2014 by BinbirHal in Aura ve Çakra, Parapsikoloji Genel, Soru-Cevap No Comments

  Zıt cinsiyetteki şehvet, korku, öfke, derin yetersizlik hissi veya kontrol arzusu cinsel dengesizliğe yol açan duygulardan bazılarıdır. Sevgi, dinginlik, özsaygı ve kabullenme çakrayı hizaya sokar.

  Aura (Psi Alan) 6

  Written on Nisan 12, 2014 by BinbirHal in Aura ve Çakra No Comments

  Bazi iddialara göre NASA uzay programı sırasında elektromanyetik alanları etkileri araştırılırken, deneye özel korumalı bir odada bir  “aura görücüsü” dahil edildi. Duyu ötesi algıları hassas olan bu kişi, enerjinin akıcı olmadığını, çakralar ve insanlar arasında sıçradığını ve enerjinin görüntüsünün balık ağına benzediğini gözlemlemiştir. Odadaki elektromanyetik enerji tamamen tükendiğinde, geriye sadece içerde bulunanların enerji alanları kalmaktadır. Bu durumda, odada bulunan kişilerden birisinin enerji alanı, diğerininkini zayıflatmaktadır. Atmosferik elektromanyetik enerjinin yokluğu bireysel alışverişi arttırırken, aralarında bir karmaşa oluşmaktadır. Atmosferik elektromanyetik enerjinin yokluğu, bireysel alışverişi arttırırken, aralarında bir karmaşa oluşmaktadır yani genelde bir bozukluk ortaya çıkmaktadır. Bu sonuca çok benzer bir olay, yoğun üzüntü, acı ve ağlama anlarında ortaya çıkmaktadır; aşırı üzülen bir insanın çevresindeki elektromanyetik enerji hızla azalmakta ve besleyici özelliğini yitirmektedir. NASA’nın deneyinde elektromanyetik enerji düzeyi arttırıldığında, aura alanlarının düzelmekte ve normale dönmekte olduğu anlaşılmıştır. Sonuç olarak bizi çevreleyen atmosferin elektrik yükü enerji bedenimizi ve aurayı etkilemekte ve değiştirmektedir.

  Auranın parapsikolojide önemine gelince, canlı ve cansız maddeleri çevreleyen ışıklı halenin, enerjik bedenin bir uzantısı ve/veya yansıması olmasıyla önem arz etmektedir. Hayati fonksiyonların devamı için serbest kozmik enerjiyi Kozmos’tan absorbe eden enerji beden, kendi ve materyal bedeni çevresinde psikokinetik/paranormal ihtiyaçları doğrultusunda kullanabileceği bir ışınım yaymaktadır. Enerjik bedenin bu ışınımını denetlemeyi öğrenen bir kişi, normal duyuların ötesindeki deyimlere adım atmayı başarmış olmaktadır.  

  bu bilgiler yarımdır tamamına ulaşmak için kaynağa tıkla ve arşivlemeye devam et : http://psisik.org/aura-psi-alan-6

  Yazar : -invité.
  30 Tem Paz 17:59
  724 Görüntüleme


  Gönder


  POPÜLER YORUMLAR

  Ruya panel