2 Kişi Online

Ruyapanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

Ruyapanel

Ruyapanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

asdasd

Siteye Giriş Yaptı

 • biokinezi nedir nasıl yapılır

  Biyokinezi Biokinezi zihinsen güç ve enerjiyle vücudumuzda bazı değişiklikler yapmaktır. Mesela biyokineziyle saç renginizi değiştirebilirsiniz.

   

  Vücudunuzda istediğiniz herhangi bir değişim yapabilirsiniz. Ancak bu çok uzun süre içerisinde gerçekleşen bir olaydır. Bir sene belkide üç beş sene gibi uzun bir süre zarfında gerçekleşir. Belkide çalışmalarınıza göre 1 ayda bile gerçekleştirebilirsiniz. Bu tamamen size ve çalışmalarınıza bağlıdır.

   

  Zihin gücüyle yapıldığı için zihninize hakim olabilmelisiniz bunun için öncelikle zihin susturma tekniklerini uygulamalısınız. Yoğun zihin gücü sayesinde uzun süre zarfında sürekli çalışmalar yaparak bunu başarabilirsiniz.

   

  İnsan zihni yoğun güç ve enerji sahibidir bu enerji sayesinde mentalizm gibi şeyler yapıldığnı görebilirsiniz ama sıradan bir insan, zihninin bu enerjisini istediği yönde kullanamadığı için bunları yapamaz ve imkansız gelir. Bu enerjiye hakim olabilmek için zihin susturma adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

   

  Biyokineziyle aklınıza gelebilecek her türlü vücutsal değişimi meydana getirebilirsiniz. Birkaç örnek daha vermek gerekirse kaslarınızı geliştirmek, yaralarınıza iyileştirmek gibi.

   

  Diğer biyokinezi makalelerimizde de biyokinezinin nasıl yapıldığını ve tekniklerini öğrenip hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.

   

  Biyokinezi yapabilmek için uzun bir zamana ihtiyacınız var. Kimisi 1 yılda kimisi 3-4 yılda yaparken kimiside 1 ayda bunu başarabilir bu tamamen çalışmalarınıza ve size bağlıdır.

   

  Hergün sık sık düzenli olarak çalışmaları tam anlamıyla uygulamalısınız. Ve bir süre sonra etki almaya başladığınızı göreceksiniz. Öncelikle vücudumuzda değişiklik yapabilmek için vücudumuza hakim olmamız gerekmektedir.

   

  Bundan önce zihnimizi susturmayı ve konsantrasyonu öğrenmeli ve hakim olabilmeliyiz. Zihninizi susturabilmeyi başarabilir hale geldiyseniz alıştırmalara başlayabilirsiniz.

   

  Öncelikle rahat edeceğiniz bir pozisyonda oturun yada sırtüstü uzanın.

   

  Derin derin nefes alıp, yavaş yavaş boşaltın. Tamamen gevşeyin, kaslarınızı gevşetin, hiçbiyerinizi kımıldatmayın, gevşeyebildiğiniz kadar gevşeyin.

   

  Derin derin aldığınız nefese odaklanın. Sonra gözlerinizi kapatın ve o karanlığa odaklanın.

   

  Şimdi vücudunuzda enerjinin toplandığını hissedin. Vücudunuzun tamamındaki tüm enerjiyi bir noktada topladığınızı hissedin. Sonra bu enerjiyi vücudunuzda gezdirdiğinizi düşünün. Vücudunuzdaki gezdirdiğiniz bölgelerde o yoğun enerjiyi hissedin.

   

  Şimdide o enerjinin geri tüm vücudunuza yayıldığını hissedin.

   

  Bedeninizden çıkmış ve bedeniniz karşınızdaymış gibi gözünüzde canlandırın.

   

  Şimdi karşınızdaki beden sizin vücudunuz, sizin bedeniniz, o sizsiniz. Kendinizi iyice inceleyin, tüm ayrıntılarınızla etrafınızı inceleyin.

   

  Şimdi vücudunuzda ne gibi bir değişiklik yapmak istiyorsanız o değişikliğin meydana geldiğini görün. Örneğin yüzünüzdeki bir et beninin küçülmesini istiyorsanız, karşınızdaki sizin bedeninizin yüzünde bulunan o et benine odaklanın.

   

  Vücudunuzdaki o az önce toplayıp gezdirdiğiniz enerjinin tekrar toplandığını görün ve o enerjiyi o et ben’inin üzerine getirin ben’in yavaş yavaş küçüldüğünü görün. Bunu çok iyi canlandırın.

   

  Kendinizede o sırada telkinler verebilirsiniz faydası olacaktır ” işte ben’im güçülüyor, küçüldü gerçekten” gibi.

   

  Şimdi ben’iniz istediğiniz gibi küçüldü. Enerjinin tekrar vücudunuza dağıldığını görün.

   

  Şimdide karşınızda duran bedeninizin geri içine girin ve bedeninizle geri bütünleştiğinizi hissedin.

   

  Şimdi gözlerinizi açtığınızı hayal edin ve kalktığınızı hayal edin aynaya baktığınızı ve beninizin gerçekten küçüldüğünü gördüğünüzü hayal edin iyice inceleyin aynada.

   

  Sonrada yavaş yavaş gözlerinizi açabilirsiniz.

   

   

  Vücudunuzu istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Vücudunuzda değişimler yapmak mümkün.

   biokinezi nedir nasıl yapılır ?

  Mesela göz renginizi değiştirebilir, saç renginizi değiştirebilir, yaralarınızı iyileştirebilir, kaslarınızı geliştirebilirsiniz ve daha aklınıza gelebilecek her türlü istediğiniz değişimi yapabilirsiniz.

   

  Vücudunuza istediğiniz şekilde hükmedebilirsiniz. Buna “Biyokinezi” adı verilir. Biyokinezi sayesinde ela renkteki gözünüzü yeşil, kumral saçlarınızı sarı yapabilirsiniz. Vücudunuzdaki herhangi bir izi yok edebilir, yarayı iyileştirebilirsiniz.

   

  Bunlar sadece birkaç örnek. Aklınıza gelebilecek istediğiniz bir değişimi yapabilirsiniz. Bunun için sadece uzun süren bir çalışma gerekmektedir. Kimisi 1 ayda başarabilirken kimileri 1 yılda başarabilir.

   

  Bazı biyokinezi alıştırmaları bulunmaktadır bu alıştırmaları uygulayabilirsiniz. Asla pes etmeyin.

  Yazar : -invité.
  30 Tem Paz 18:02
  729 Görüntüleme


  Gönder


  POPÜLER YORUMLAR

  Ruya panel