57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

7BAYAN ÜYELER

23ERKEK ÜYELER

HIZLI GİRİŞ İÇİN HEMEN SOHBET'E BAŞLAYIN

seslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichat

MélLéqK

Cani Cok Yanmis ßir insanin ßedduasi Tutarmis ßiLin istedim.!

MélLéqK

I don't CaRé

MélLéqK

Adamligini mikroskop ile dahi göremeyecegimiz kisiler gelip burada ahkam kesmesin... :-)

T î p s î Z.!

Öyle Boş Öyle Boş Ki Bu Dünya..🎵🎵🎵🎵

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

BenN

Siteye Giriş Yaptı

               Yaşanan çağda artık olmazsa olmaz hale gelen ve onsuz yaşanılamaz gibi düşünülen şey olan internet artık hemen hemen her evde, cep telefonlarında, tabletlerde, masa üstü bilgisayarlarda, laptoplarda, notebook gibi çeşitli cihazlarda bulunuyor buda kullanımının yaygınlaşmasına neden oluyor. Market alışverişini, fatura ödemelerini, kıyafet seçimini ve alımlarını internet üzerinden yapan bir nesil tabi ki arkadaşlık dostluk gibi insan için gerekli olan sosyalleşme alanlarını da artık internet üzerinden yapıyor.  İnternet üzerinden kurulan dostluk ve arkadaşlık oldukça doğal ve gündelik yaşam içerisinde yerini alıyor.

 İnternet üzerinden arkadaşlık kurmanın pozitif yanları var mıdır?

            İnsanların büyük çoğunluğu internette kurulan arkadaşların daha sıcak ve samimi olduğunu bir menfaat ilişkisi barındırmadığını düşünmekte ayrıca kişi sadece kendi çevresinden insanları değil dünyanın birçok yerinde bulunan insanlarla tanışma ve arkadaşlık yapma fırsatı bulduğundan dolayı pozitif yönlerinin çok olduğunu düşünmekteler.

Sesli siteler nasıl bulunabilir?

            Sesli siteleri internete bağlanan bir bilgisayar üzerinden bir arama motoruna sesli siteler listesi yazılarak aratıldığından karşısına çıkan bağlantı tıklandığında bulanabilir, sesli siteyi kullanabilmek için bilgisayara bağlı bir mikrofon olması yeterli olacaktır.

 Neden sesli siteler var?

            Artık yazmak gibi sıkıcı bir eylem yapmak yerine sesli konuşma ve ses tınısını, sesin içerisindeki mimikleri kullanmak insanlara daha doğal geldiği için sesli siteler ortaya çıkmıştır. Sesli siteler sayesinde bir mikrofon sayesinde karşı tarafa kolayca sesinizi duyurabilir rahat bir şekilde muhabbet edebilme imkânı sağlamaktadır.


YAZAR : Liderpanel
TARİH : 23 Nis Salı 17:03
OKUNMA : 1111


Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR