57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

7BAYAN ÜYELER

23ERKEK ÜYELER

HIZLI GİRİŞ İÇİN HEMEN SOHBET'E BAŞLAYIN

seslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichat

MélLéqK

Cani Cok Yanmis ßir insanin ßedduasi Tutarmis ßiLin istedim.!

MélLéqK

I don't CaRé

MélLéqK

Adamligini mikroskop ile dahi göremeyecegimiz kisiler gelip burada ahkam kesmesin... :-)

T î p s î Z.!

Öyle Boş Öyle Boş Ki Bu Dünya..🎵🎵🎵🎵

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

BenN

Siteye Giriş Yaptı

Merhaba degerli seslichat kullanıcıları günümüzde gün gectikce yeni yeni veletler türemeye başlamış durumda. Bunlardan bir kac örnek vermek istiyorum sizlere sitemize gelen bu kendi bilmez kişiler olmayan birşeyi oldu gözüyle bakarak iftira atan kişilere sözüm.

 

1- www.seslisonum.com Bu site sahipleri sitemize gelip blog attınzı diyorlar aslında biz hic bu siteyi bilmedigimiz icin yorum dahi yapmadık Dikkat ettiyseniz biz sadece reklam ve bize karşı blog sergileyen kişilere blog atarız reklam işimiz olmaz. sagolsun google amca bizi cok destekledigi icin sitemiz her sitenin atına 1 hafta icinde cıkıyor.

Ve bu kişilere burdan şunu demek istiyoruz. ben UZM@N sitemize geldiginiz zaman sitenizi reklamını yaparak konuşmayın. Uslübünüzü bozmadan ne odugunu anlatırsanız bizlerde sizlere en iyi şekilde yardımcı olucagımızı biliniz.

 Şayet aksine tavır sergilerseniz bu gag lanmaya sebeb olur. Açılır  şayet ısrarcı olursanız sitemizden ban yersiniz. ve blog yersiniz. şuanda sitenize yapmış oldugum gibi.

seslisonum.com sahibi sahipleri. umarım bu makalem  anlatıcı olmuştur aksin ititraz ediyorsnaız.  burası sanal hodri  meydan.

 Saygılarımla: www.seslisadece.com ailesi.


YAZAR : UZM@N
TARİH : 28 Tem Paz 16:19
OKUNMA : 1273


Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR