2 Kişi Online

Ruyapanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

Ruyapanel

Ruyapanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

asdasd

Siteye Giriş Yaptı

 • Mobil Sesli Sohbet

  Günümüzün en  önemli konuları içerisinde yer alan seslisohbet ne anlama gelir. Arkadaslar sesli sohbet  günümüzde insanların karsılıklı  sesli konusmalarına denir. Sesli sitelerde sesli sohbet yanı sıra kamerallı konusmada mümkündür. Sesli sohbet hizmeti  ilk  sesli sitelerde baslamıstır. Bir cok insan  internet basında zaman gecirirken sevdiği insanlar ile rahatlıkla sesli konusma yapabiliyor. Nasılmı? Arkadaslar sadece sesli sohbet yapmak  sesli siteler aracılığı ile değil örneğin msn, live chat, facebook, speaky, myspace, tango, viber gibi  bir cok sesli konusma yani sesli sohbet hizmeti sunan sosyal paylasım siteleri bulunmakta.

  Sesli sohbet denildiğinde  ilk akla gelen  chat siteleridir. Nedenmi? Çünki sesli sohbet sitelerinde her gecen gün  artıs ve yükseliş  sağlanmakta. Bu tür  sohbet sitelerinde hic tanımadığınız  bay veya bayan ile sesli sohbet yapabilir yanı sıra isterseniz kameralı sohbet de yapabilirsiniz. Sesli sohbet’in en keyif verici yanlarını sayalım.

  İlk önce hic bir ücret ödemiyorsunuz .

  Hangi ülkede  olduğunuz önemli değil dünyayı ayaklarınıza getiriyoruz.

  Üyelik  sartı olmadan sohbet yapabiliyor sevdiğiniz insanlar ile bu ortamı paylasabiliyorsunuz. Hatta  sesli sohbet sitelerinde kendinize arkadaş  olacak bay veya bayanıda bulma imkanı sağlayan sesli sohbet siteleri nedense hep hayatımızda var olmakta.

  Sizleri yakından uzaktan tanıyan veya hic tanımayan insanlar ile sesli chat siteleri sayesinde  bedava sohbet yapabiliyor ve böyle essiz  sohbet ortamını  bir cok insan ile aynı anda paylasabiliyorsunuz. Eğlence, aşk, sohbet ve benzeri bir cok özelliği aynı anda yasayabilirsinizde simdi sesli sohbet zamanı diyorsanız buyrun billikte eğlenelim.

  Yazar : -invité.
  30 Eyl Ctesi 18:43
  326 Görüntüleme


  Gönder


  POPÜLER YORUMLAR

  Ruya panel