2 Kişi Online

Ruyapanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

Ruyapanel

Ruyapanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

asdasd

Siteye Giriş Yaptı

 • Mobil Sesli Sohbet Nedir ?

  Mobil sesli sohbet çağımızın iletişim alışkanlıkları içerisinde yükselen trendlerden biridir. Özellikle sesli chat özelliği olması, yani bir çok duyumuza hitap ediyor oluşu kullanılabilirliği açısından artı puanlar katmaktadır. Hem eğlenceyi hem de iletişim konusunda bir çok ihtiyacı karşılıyor olması mobil chat  kullanım oranını yükseltmektedir.

  Mobil sesli sohbet, toplumdaki bir çok kesime hitap ettiğinden dolayı kullanan kitle çeşitliliği fazladır. Her türlü eğilimde olan kişiler, her türlü meslek dalları, hemen hemen her yaş grubu, her eğitim seviyesindeki insanlar ve benzeri bir çok grup bu yelpazenin içindedir.

  Neden Mobil Chat

  Mobil chat, ulaşım açısından herkesin sadece akıllı bir cihaz ve internet bağlantısı olmak kaydıyla ulaşabildiği bir platformdur. Dünya da akıllı cihaz kullanımı milyarları aştığı için, neredeyse ulaşamayan insan sayısı yok denecek kadar azdır. Bu yüzden mobil chat  ve sesli chat  yoğun kullanım imkanı sağlamaktadır.

  Gündelik yaşamın karmaşası, yoğunluğu ve beraberinde getirdiği stres de mobil sesli sohbet  ihtiyacını üst sıralara taşımaktadır. Elbette insanlar gün boyu girdiği ilişkilenmelerde sosyal iletişim ihtiyacının bir kısmını karşılamaktadır ama bu ilişkilenme belli bir format çerçevesinde ilerlediği için kişinin iletişim ihtiyacını tam olarak karşıladığını söyleyemeyiz. Bu durumda elbette mobil chat  odaları devreye girmektedir. Mobil sesli chat odaları, kişilere çerçevesi olmayan, sınırsız ve çok çeşitli iletişim imkanı sunduğundan dolayı bir anlamda toplumsal iletişim ihtiyacının da bir miktarını karşılamaktadır.

  Yazar : -invité.
  30 Eyl Ctesi 18:48
  302 Görüntüleme


  Gönder


  POPÜLER YORUMLAR

  Ruya panel