2 Kişi Online

Ruyapanel

Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun

Ruyapanel

Ruyapanel Herzaman Kaliteli Çözümler Sunar

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

RUZGAR

Siteye Giriş Yaptı

asdasd

Siteye Giriş Yaptı

 • Sesli Chat Nedir ?

  Sesli chat, internet üzerinden gerçekleştirilen ve ister görüntülü ister sadece sesli olarak iletişim kurulan iletişim araçlarından biridir. Çeşitli uygulama ve mobil sesli sohbet kanalları vasıtasıyla yapılır. Bunu gerçekleştirmek çok basit bir işlemdir. Çünkü, ihtiyaç basittir, akıllı bir cihaz ve internet bağlantısı.

  Özellikle son yıllarda hayatımıza giren mobil chat, önemini ve kullanış sıklığını arttırmaktadır. Ayrıca hemen hemen tüm toplum kesimlerinde kullanıcı bulmaktadır. Bu da neredeyse iletişim alışkanlıklarımızın temel bir figürü haline getirmiştir sesli chat  ve mobil sohbet kanallarını ve aynı zamanda uygulamalarını.

  Neden Mobil Chat?

  Yoğun bir yaşam ve yaşam alışkanlıkları var artık. Her zaman misafirliklere veya uzun sohbetler edebileceğimiz ortamlara gitme şansımız neredeyse yok. Ama iletişimden kopamayız, iletişimsiz yapamayız. Hayat gündelik ihtiyaçlardan, koşuşturma yoğunluğundan veya işten ibaret değildir. Tarih boyunca da olmamıştır. İnsanlık tarihi boyunca iletişim ihtiyacımızı giderecek araçlar bulduk ve bulmaya da devam edeceğiz. En güncel araçlarımız da; mobil chat, sesli sohbet  ve mobil sesli sohbet uygulama ve kanalları.

  Ya da bahsettiğimiz kişilerden hariç yani hiç tanımadığımız insanlarla da konuşma, görüş alışverişinde bulunma, onları tanıma fırsatı da tanımaktadır mobil chatHem de mahalle veya şehrimizle sınırlı değil, hatta ülkemizle de sınırlı değil bu iletişim ağımız. Dünyanın neresinde olursa olsun, hangi ülkede, inançta veya görüşte olursa olsun veya hangi dili konuşuyorsa konuşsun, tüm insanlar bu ağın içinde.

  Yazar : -invité.
  30 Eyl Ctesi 18:47
  308 Görüntüleme


  Gönder


  POPÜLER YORUMLAR

  Ruya panel