57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

7BAYAN ÜYELER

23ERKEK ÜYELER

HIZLI GİRİŞ İÇİN HEMEN SOHBET'E BAŞLAYIN

seslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichat

MélLéqK

Cani Cok Yanmis ßir insanin ßedduasi Tutarmis ßiLin istedim.!

MélLéqK

I don't CaRé

MélLéqK

Adamligini mikroskop ile dahi göremeyecegimiz kisiler gelip burada ahkam kesmesin... :-)

T î p s î Z.!

Öyle Boş Öyle Boş Ki Bu Dünya..🎵🎵🎵🎵

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

SenN

Siteye Giriş Yaptı

BenN

Siteye Giriş Yaptı

           2000 yılında İnternet dünyasında ortaya çıkan sesli chat siteleri artık günümüz teknolojisiyle birleşince bambaşka bir platform haline gelmiştir. Speakychat sohbet yazılımı olarak bilinen yeni açılan sesli chat siteleri tüm dünya geneline açık olan sohbet platformlarıdır. Türkiye ve Arap ülkelerinde yoğun ağırlıkla kullanılan sesli chat siteleri her zaman kullanıcılara en kaliteli sohbet ortamının oluşmasını sağlamaktadır. Sektör her geçen gün yazılımcıların yardımıyla gelişmekte ve kullanıcıların beğenilerine göre tasarlanmaktadır.

            Chat siteleri denildiği zaman akıllara direkt olarak yazılı chat gelmektedir. Ancak sesli chat sitelerinde bu durum tam tersini yansıtmakla birlikte istediğiniz sürece yazılı chat özelliğini de kullanabilirsiniz. Sesli chat sitelerinin en büyük özelliği mikrofon kullanımıdır. Mikrofon kullanarak hiç yorulmaya gerek kalmadan çok güzel bir sohbet ortamında kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz. Sesli sohbet ortamlarında çok samimi muhabbetin oluştuğu ve binlerce kişiyle aynı anda sohbet edebilmenin mutluluğu artık çok iyi bilinmektedir. Gönül rahatlığıyla sohbet edebileceğiniz speakychat oda sistemi içerisinde ikon ve animasyonlar ile de çok eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz mümkündür.


YAZAR : Liderpanel
TARİH : 23 Nis Salı 16:56
OKUNMA : 956


Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR